Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
71 000 €
138 863.93 лв.

(1 268 €, 2 479.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:37 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 17152.
Предлагаме за продажба уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в комплекс Несебър Форт Нокс, разположен в един от най-предпочитаните райони на Слънчев бряг. Имотът е с площ от 56 кв.м и се намира на 2-ри етаж в отлично поддържана сграда. Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне или отдаване под наем. Разпределението е функционално и комфортно – светла дневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и тераса. Комплексът се намира само на 900 метра от плажа и е разположен в район с отлична инфраструктура, точно срещу Аквапарк Action. На разположение на собствениците и гостите са голяма отлично поддържана зелена територия, няколко басейна, детски площадки и атракциони, зони за отдих, ресторант, магазин, охрана и целогодишна поддръжка. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през летния сезон. Благодарение на добрата локация и удобствата в комплекса, апартаментът предлага комфорт, спокойствие и отлични условия за почивка на морето. Предимства на имота: Обзаведен и готов за живеене Площ: 56 кв.м 2-ри етаж 900 м от плажа Няколко басейна и зелени площи Детски атракциони и ресторант Отлична инфраструктура Подходящ за инвестиция и отдаване под наем

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177850303362087

71 000 €
138 863.93 лв.
История на цената
(1 268 €, 2 479.99 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг