Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
87 000 €
170 157.21 лв.

(1 279 €, 2 501.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:02 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 11 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 17195.
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент в комплекс „Vista Residence“, разположен в Свети Влас – един от най-предпочитаните морски курорти в България. Имотът е отличен избор както за постоянно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Апартаментът се намира на 3-ти етаж и предлага комфорт, функционално разпределение и хубава естествена светлина през целия ден. Характеристики на имота: Площ: 68 кв.м Етаж: 3 Морска гледка Такса поддръжка: 600 евро годишно Разпределение: просторна дневна с кухненски бокс уютна спалня баня с тоалетна тераса с гледка към морето Морската гледка увеличава стойността на имота и го прави особено подходящ за отдаване под наем през летния сезон. Комплекс Vista Residence предлага: добре поддържани общи части спокойна жилищна среда комфорт и сигурност Подходящ за: целогодишно живеене ваканционен имот инвестиция краткосрочно и дългосрочно отдаване под наем

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177910937861989

87 000 €
170 157.21 лв.
История на цената
(1 279 €, 2 501.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас