Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
129 000 €
252 302.07 лв.

(1 720 €, 3 364.03 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:32 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 17220.
Предлагаме за продажба просторен и обзаведен двустаен апартамент в комплекс Виго, разположен само на 50 метра от крайбрежната алея и парка в Несебър, както и на 5 минути пеша от Стария град. Имотът е отличен избор за целогодишно живеене, ваканционен апартамент или инвестиция с отдаване под наем. Апартаментът е с площ от 75 кв.м и се намира на 5-ти етаж в сграда с асансьор. Разпределение: входно антре просторна дневна с кухненски кът отделна спалня баня с тоалетна тераса Жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано с мебели и техника. Удобства в комплекс „Виго“: 3 басейна целогодишен закрит басейн СПА център сауна ресторант и бар мини маркет подземен паркинг детска площадка озеленени площи 24-часова охрана асансьор Комплексът се намира в централната част на Несебър, в близост до банки, училище, магазини и автобусна спирка. Сградата е с Акт 16. Годишна такса поддръжка: 350 лв. Предимства: само на 50 м от морето близо до Стария град Несебър отлична локация ниска такса поддръжка подходящ за инвестиция и отдаване под наем вторичен имот на морето в България
Особености
Тухла
За контакт:
0899702272

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Обява: 1b177928396737253

129 000 €
252 302.07 лв.
История на цената
(1 720 €, 3 364.03 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър