Обяви 0 За нас Контакти
Продава МЕЗОНЕТ
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
89 900 €
175 829.12 лв.

(775 €, 1 515.77 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:55 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 3 пъти.
Площ:
116 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 17193.
Предлагаме за продажба обзаведен тристаен мезонет в комплекс „Съни Дей 3“ (Sunny Day 3), разположен в курортен комплекс Слънчев бряг, само на 800 метра от морето. Имотът е отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с възможност за отдаване под наем. Апартаментът е с площ от 116 кв.м и е разположен на 4-ти и 5-и етаж. Жилището е просторно, светло и функционално разпределено. Разпределение: всекидневна с кухненски бокс 2 спални 2 бани с тоалетна душ и душ кабина 2 тераси Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне или отдаване под наем. Удобства в комплекс „Съни Дей 3“: открит басейн с шезлонги денонощна охрана видеонаблюдение контролиран достъп паркинг техническа поддръжка поддържани общи части Комплексът е с Акт 16 и се поддържа целогодишно. Предимства: вторичен имот в България просторен мезонет в Слънчев бряг отлична инвестиция за отдаване под наем близо до плажа в близост до магазини, ресторанти и транспорт
Особености
Тухла
За контакт:
0899702272

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МЕЗОНЕТ
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1f177910530043732

89 900 €
175 829.12 лв.
История на цената
(775 €, 1 515.77 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг